Web Sitesi Yaptırmak İstiyorum

Web Sitesi Yaptırmak İstiyorum

Web Sitesi Yaptırmak İstiyorum neler yapmalıyım?

Web sitesi yaptırmak istiyorum ! En uygun fiyatlarla web tasarım yaptırmak mümkün fakat web tasarım yaptırırken dikkat edilmesi gereken hususlar olduğunu biliyor muydunuz? mesela nedir bunlar?

Web sitesi yaptırmak istiyorum fakat hangi firmaya güvenmeliyim?

Web sitesi yaptırmak herkesin yapabileceği bir iş değildir. Profesyonel olarak yapılan bir web tasarım, içerik, sosyal medya yönetimi ve görselleri ileride firmanızı başarıya taşıyacak ve cironuzu yükseltecek en önemli ekipmanlardan birisidir.

Web Sitesi Yaptırmak İstiyorum
Web Sitesi Yaptırmak İstiyorum

Web tasarım ve SEO ile google nezlinde siteniz yükseliş sağlar ve geri dönüşleriniz artar. Örneğin bir kart dağıtmak eskiden en çok ve en zor reklam biçimiydi fakat günümüzde kart dağıtmak demode oldu. Onun yerine internet google reklamları, web site reklamları, tanıtım yazıları, makaleler ve web siteleri yer almaktadır. Örneğin ayda 3000-4000 liralık bir el broşürü bastırıp geri dönüşü %1 bile olmayan reklam çeşitleri ile fayda sağlamayı bırakın nerdeyse bataca seviyeye gelirler. Peki nedir bu işin sırrı? nasıl reklam yaparım?.

Öncelikle Doğru bir web tasarım yaptırmalısınız. Haklısınız web sitesi yaptırmak istiyorum neler yapabiliriz?

Doğru bir web sitesi tasarımı, düzgün kodlanmış bir yazılım ve makaleler ile desteklenmiş İç SEO ve Dış SEO kurallarına uygun bir web sitesi her zaman başarıyı yakalar. Peki tek başına yeterli mi? tabiki değil. Google reklamları ile günde 10-15-20 ‘ye kadar iş alabilmeniz mümkün. Ooo süpermiş peki ayda ne kadar bütçe ayırmalıyım sorusuna gelince işte orası biraz karışık neden mi? bunu tek uygulayan ya da uygulamaya çalışan sizler değilsiniz. Dolayısı ile rakipleriniz de var gücü ile reklam yaparak daha çok para harcayarak daha fazla gelir elde etmenin peşinde pekiii onların önüne nasıl geçerisiniz? iyi bir sektör analizi, sektörlerden oluşmuş web sitelerinden tanıtım yazıları ve reklam alımları ve doğru bir SEO ayarı ve son olarak ‘da destekleyen bir google adwords reklamları ile sitenizi başarıdan başarıya cirolarınızı da dipden en yüksek çıtaya yükseltmek bizlerin elinde.

Peki ne kadar bir bütçe yeterli ?

Standart bir web sitesi ve orta halli bir kurumsal firma için rakip yoğunluğu fazla olmayan siteler için ayda 1500-2000 lira gibi bir reklam bütçesi genelde yeterlidir. Orta işletmeler için 4000-6000 arası reklam bütçesi zorlu firmalar için 10 bin ile 15 bin arası ortalama bir reklam bütçesi ile mükemmel işler yapabilirsiniz. Korkmayın bu bütçeler gözlerinizi korkutmasın 10 bin liralık reklam harcması size 100.000 üzerinde bir gelir sağlayacağını ümit ediyoruz. Tabiki kar marjları önemli. Örneğin bir gıda firması iseniz şöyle düşünün google reklamlarından ayda 5000 lira kazanıyorsunuz 1000 TL ‘sini reklama ayırıyorsunuz ne kadar güzel değil mi? 4000 kar . Peki 2000 ayırdığınızda 10.000 kazanıyorsunuz sizce sadece bu kadar mı? size göre evet bana göre hayır neden mi? iyi düşünün bulamadınız değil mi? ben söyleyim; Para kazanmayı geçin arkadaşlar müşteri kazandınız. En değerli + nız bu olmalı. Müşteri müşteridir. Bugün almaz yarın alır yarın almaz başka gün gözüne bir ürün çarpar alır bu böyledir yani. Toplu sms atarsınız, toplu mail atarsınız, kampanyalar yaparsınız ama o müşteriyi elbet bir gün alışverişe ikna edersiniz.

Kısacası başarıyı yakalamak hiç te zor değil yeterki bilgili kişilerden destek alın. Ankara SEO Ajansı olarak fiyat teklifi için lütfen iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşın.