Dijital Sosyal Medya Yönetimi

sosyal medya yönetimi

Dijital Sosyal Medya Yönetimi

Dijital sosyal medya yönetimi emek isteyen ve sürekli bir bebek gibi ilgilenilmesi gereken bir sosyal medyadır. Facebook, Instagram, Twitter gibi hesapların eğer bir marka, firma gibi bir profiliniz var ise profesyonel bir desteğe ihtiyacınız var demektir. Dijital sosyal medya yönetimi zor ve zahmetli ayrıca riskli bir işlemdir. Binlerce takipçi bir anda yok olabilir, hesabınız kapanabilir, Spam yiyebilirsiniz şikayet alabilirsiniz. Sosyal medya hesabı yönetmek gerçekten zor bir iştir. Profesyonel bir ajans tarafından sosyal medya hesaplarını yönetmesine izin vermezseniz ilerde bu tür sorunlarla karşılaşmanız muhtemel olacaktır.

sosyal medya yönetimi
Dijital sosyal medya yönetimi emek isteyen ve sürekli bir bebek gibi ilgilenilmesi gereken bir sosyal medyadır. Facebook, Instagram, Twitter giib hesapların eğer bir marka, firma gibi bir profiliniz var ise profesyonel bir desteğe ihtiyacınız var demektir.

Facebook Sosyal Medya Ajansı

Facebook sosyal medya ajansı olarak facebook sayfalarınızı yönetiyoruz. Alanında uzman kadromuz tasarım, hastag belirleme, içerik analizi yapma, konu başlıkları belirleyerek makale yazımı konusunda sizlere yardımcı olacaktır. Daha sonra belirlenen içerikler haftanın 3 günü paylaşım yapılacaktır. Aktif olarak sosyal medya hesaplarınız yönetilerek konularınızın içeriği ile alakalı facebook gruplarına abone olunarak spam’a düşmeyecek şekilde günlük paylaşımlar yapılarak belirli periyodik aralıklarda facebook gruplarında gösterim ve tıklanma sayınız bariz olarak artacaktır bu da web sitenize sosyal hit ve dolayısı ile organik ziyaretçi demektir. SEO ‘nun olmazsa olmazı facebook ve twitter sosyal medya hitleridir.

Instagram Sosyal Medya Ajansı

Instagram sosyal medya ajansı arıyor iseniz tam yerindesiniz. Kendimize özgü yazılımımız ile sosyal medya hesaplarınızdan ınstagram hesabınıza özel takipçi kazanma, beğeni, otomatik mesaj, hoşgeldin karşılama mesajı, otomatik bot mesajlar, soru cevap şeklinde mesajlar, takipçilerini beğenme özelliği, takipçilerinin beğendiğini takip etme ve beğenme özelliği, belirlediğiniz ünlü sosyal medya hesapları ya da sektörünüz ile alakalı rakiplerinizin ınstagram hesaplarının kullanıcılarını çekme ve takip etme özelliği, günün belli saatlerine programlayarak belli saatler aralığında paylaşımlar yapabilme özelliği gibi seçenekler ile sosyal medya hesaplarınızı tam olarak yönetebiliyoruz.

Backlink dış seo yöntemi
Dış seo ‘da en önemli faktörlerden biriside footer backlink yada makaleler arası backlink sistemidir. Backlink nasıl alınır? sorusuna gelince ; Sitenize diğer sitelerden link verdiğinizde backlink almış olursunuz.
Sosyal Medya’nın SEO’ya etkisi

Sosyal medya biliyorsunuz ki en doğal , gerçek ve organik takipçilerden meydana gelmektedir. Hepimiz cep telefonu android yad İOS kullanıyoruz. Dolayısı ile mobil hit almak gerçekten SEO açısından önemi oldukça fazla mobil hittiniz arttıkça google’deki popülerliğiniz DA ve PA değerleriniz zamanla yükselecek ve google konumlarınız hızlı bir şekilde yükselecektir. Google sıralama takip programları ile dakikalık olarak yükseliş ve inişlerinizi anlık olarak mobil telefonlarınızdan güvenle takip edebileceksiniz. Alanında uzman Ankara SEO Ajansı olarak çalışan ekip kadromuz ile web sitenize bol bol içerik ekleyerek içerik kraldır kelimesine uyuyor ve bol bol makale ekliyoruz. Eğer bütçeniz dahilinde yeterli bir bütçe ayırır iseniz tanıtım yazıları makaleler ile süsleyerek en iyi konuma sizleri ulaştırıyor ve tanıtım yazıları ile ünlü haber sitelerinde ve yüksek DA ve PA değerlerine sahip sitelerde makalelerinizi yayınlayarak sizlere backlink kazandırıyoruz. Bugün sizde Ankara SEO Ajansı‘na katılın. Mutlu müşterilerimiz arasında yer alın.

Çılgın Web Tasarım Projeleri

Çılgın web tasarım projelerine ne dersiniz?. Profesyonel olarak tamamen internette rastladığınız tüm tasarımları unutun tamamen kendi projelerinize özel bir yazılım ve tasarım ile kurumsal kimlik web tasarım hizmeti satın alabilirsiniz. Ankara web tasarım olarak en iyi fiyat politikasını gerçekleştiriyoruz. Müşteri temsilcimizi arayarak detaylı fiyat alabilirsiniz. Kurumsal tasarım ile birlikte SEO teklifi ve Sosyal Medya Yönetim Teklifi Alabilirsiniz.