Seo Çalışması

Seo Çalışması nasıl yapılır

Seo Çalışması nasıl yapılır

Seo çalışması yaparken öncelikle hedeflemeniz gereken şey sektörünüz ile alakalı siteleri bulmak keşfetmektir. İyi bir analiz sitesinden rakiplerinizi analiz ederek onların backlink kaynaklarını takip ederek sizlerde aynı kaynağa link verebilirsiniz.

Seo Çalışması nasıl yapılır
Seo çalışması yaparken öncelikle hedeflemeniz gereken şey sektörünüz ile alakalı siteleri bulmak keşfetmektir. İyi bir analiz sitesinden rakiplerinizi analiz ederek onların baklink kaynaklarını takip ederek sizlerde aynı kaynağa link verebilirsiniz.

Rakiplerinizden daha güçlü sitelerden link almak Seo çalışması için önemli bir adım olacaktır. Seo çalışmalarında en önemli faktör alexa sıralaması yüksek, google’de otorite sahibi siteler ve güvenilirliği yüksek sitelerden link almaktır. DA, PA değerleri dediğimiz olayda budur. Google’de bilinen hitleri yüksek sitelerden link almak sizler için iyi olacaktır. Nanomedya Reklam Hizmetleri olarak sizer için tanıtım yazıları ve backlink kaynakları keşfedip sunabiliriz. Profesyonel seo ekibimiz ile çalışmak isterseniz sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Seo Anahtar Kelimeler nasıl keşfedilir

Seo’da anahtar kelimeler için sizlere önerebileceğim bir web sitesi mevcuttur. keywordtool.io isimli web sitesinden rakipleriniz için anahtar kelime planlayıcı kullanabilirsiniz. Bulduğunuz anahtar kelimelerden açacağınız konu başlığı ile alakalı keywordsleri kullanabilirsiniz. Ve müşterilerin sizleri daha rahat bulabilmesini sağlayabilirsiniz.

Web sitenizdeki makaleleri girdikten sonra siteniz faaliyete girdiğinde dikkat etmeniz gereken bir diğer faktör ise hız testidir. Siteniz ne kadar hızlı açılıyor ise arama motoru örümcekleri sitenizde daha çok vakit geçirir ve daha çok link indeksler günlük web sitenize ayırdığı bir kota mevcut ne kadar az kb cinsinden sitenizde text oranı yüksekse o kadar çok indexler fakat ne kadar ağır ve geç açılan bir site ise ve sıkıştırma yapmamışsanız gzip kullanmamışsanız link yapılarında bozukluklar, iç seo tanımlamaları yapılmamış ise sitenizden hemen çıkarlar ve sık sık sitenize uğramazlar.

Bir diğer faktör ise sitenize sürekli güncel makaleler ekleyerek ziyaretçilerin ilgisini çekebilecek yazılar yazmak ve ziyaretçileri web sitenizde tutabilmek, sitede kalma süresini arttırarak google nezlinde bir adım önde kalabilmek önemli diğer faktörlerden birisidir.

Seo Çalışmasının Faydaları Nelerdir?

Seo çalışması google’de yükselebilmeniz için en gerekli çalışmalardan birisidir. Ücret ödemeden kendi doğal yöntemleriniz ile white hat seo makalemizde açıkladığımız yöntemler ile başarılı seo çalışmaları yapılabilir. Seo ajansı arıyorsanız Ankara’nın en iyi seo ajansı nanomedya ile daha tanışmamışsınız demektir.