Kurumsal Web Tasarım Firmaları

Kurumsal Web Tasarım Firmaları

Kurumsal Web Tasarım Firmaları Ankara

Kurumsal web tasarım firmaları Ankara’da İvedik web tasarım, ostim web tasarım, yenimahalle web tasarım firmaları başta olmak üzere Ankara’nın tüm bölgelerinde faaliyet göstermektedir. Kurumsal web tasarım firmaları öncelikle kurumlar ile sözleşme yaparak yapılacak işlemleri sözleşmeli olarak iki tarafı da güvence altına almakla yükümlüdür. Sözleşmesiz web tasarım yaptırmanızı önermiyoruz. Sözleşmeli web tasarım ajansları her zaman işini profesyonel yapan ajanslardır. Kurumsal web tasarım ajansı olarak Nanomedya Reklam ve Tanıtım Hizmetleri olarak Ankara SEO Ajansı firması olarak sizlere en kaliteli kurumsal tasarımları sağlıyoruz.

Kurumsal Web Tasarım Firmaları
Kurumsal Web Tasarım Firmaları Kurumsal Ajansımız Nanomedya Reklam Ajansı bir telefon ile sizlere hizmet sağlıyor.

Kurumsal Web Tasarımında Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Kurumsal web tasarımı yaptırırken öncelikle yukarıda bahsettiğimiz gibi sözleşmeli olarak web tasarım yapan firmaları tercih etmelisiniz. Hosting ve domain aldığınız firmalar sizlere yedekleme, yönetim, DDOS saldırısı gibi güvenler veremezer. Web tasarım firmaları arasında bu işi nadir olarak profesyonel yapan bizden başka firmalarda Ankara’da mevcuttur.

Kurumsal Tasarımlarda Firmalarınıza Özel Tasarım Yaptırmak İçin Nanomedya Reklam Ve Tanıtım Hizmetlerini Tercih Edin %20 İndirim ile Kazançlı çıkın.

Kurumsal tasarımlarda önceliğimiz özgün bir web tasarımdır. Peki özgün web tasarım nedir? Özgünlük yani doğallık internet üzerinde birçok kopya tasarımlar görürüz. Bunların başta gelenleri wordpress temalarıdır. Bildiğiniz üzere SEO Hocası ismi ile tabir edilen SEO firması eskiden paylaştığı kendi web sitesinin wordpress teması yüzünden google’de gerileme yaşamış ve açıklama yapmıştı. Yani kısacası internet üzerinde birden fazla aynı temayı kullanan siteler google gözünde çok da kaliteli bir değer almazlar. Farklı bir tasarım, farklı bir css yapısı ve logo, slider herşeyi farklı olmalı. Aksi taktirde siteleriniz google filtre cezası alabilir.

web tasarım ajansı ankara
web tasarım ajansı ankara

Kurumsal Web Tasarım Nasıl yapılıyor?

Kurumsal web tasarım projeleriniz öncelikle Nanomedya özel yazılım, kodlaması ile sıfırdan kodlanmış özgün bir yazılım ile üzerine firmanıza özel logo, slider, reklam alanları, bloglar, makaleler, haberler, ürünleriniz, tanıtımlarınız firmamız tarafından hazırlanarak SEO kurallarına uygun bir biçimde girilerek Arama motorları kayıt işlemleri, google webmasters xml desteği tanımlama, Google Analiz programı tanımlama ve canlı istatistikleri izleme, Sosyal medya hesaplarınızı oluşturma gibi işlemleri kurumsal firmalara özel yapmaktayız. Google Benim İşletmem kaydınızı reklam firması olarak sizlere ekstra bir ücret almadan tanımlama yapıyoruz. Ankara web tasarım firmamız Nanomedya Reklam ve Tanıtım Hizmetleri Ajansı ile İletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.