Ankara Kurumsal Web Tasarım

Ankara Kurumsal Web Tasarım

Ankara Kurumsal Web Tasarım Fiyatları

Ankara kurumsal web tasarım fiyatları 1500 Tl ile 3500 TL aralığında değişmektedir. Profesyonel bir ajans ile çalıştığınızda ortalama 2000 TL civarlarına kaliteli bir çalışma elde edebilirsiniz. Firmanızın geleceği açısından sözleşmeli olarak web tasarım hizmeti veren , fatura kesen vergi mükellefi firmalar ile işlem yapmanızı Nanomedya Reklam Ajansı olarak öneririz.

Fatura her zaman garantinizdir. Örneğin bir web sitesi için firma olmayan bir şahıs ile anlaştınız domain’ini aldı ve sizlere fatura vermedi domain otomatikmen onun adına kayıt olacaktır. Ve dolayısı ile hiçbir  şekilde yasal olarak hak talep edemezsiniz. İsterse seneye size 1000 TL fiyat çektiğini düşünün 3000-5000 tl fiyat çekse nasıl geri alacaksınız? tabiki hiçbir yasal hakka sahip olmadığınız için alamazsınız.

Sözleşmeli olarak düzgün bir firma ile iletişime geçseydiniz faturanız vs olduğundan her türlü hakka sahipsiniz. Dava açma, Hak talebinde bulunma gibi seçenekler ile gerekirse domain firması ile bile iletişime geçip faturanın adınıza kayıtlı olduğunu ibra edip domaini kendi üstünüze çekebilirsiniz. Bunlar önemli şeyler değerli ziyaretçilerimiz. Malesef günümüzde her geçen gün ne olduğu belirsiz ucuza web tasarım vaadi verip 3 ay 5 ay elini sürmeyen kişiler ile sürekli karşılaşıyoruz. Piyasada insanların kimseye güveni kalmadı malesef o yüzden yeri yurdu belli olan belli Referans kitlesine sahip kişiler ile iletişime geçmeniz firmanızın geleceği açısından doğru bir seçim kaynağı olacaktır.

Kurumsal Web Tasarımın Faydaları

Ucuz işçilik yapan, hazır uygulamalar ve web şablonları ile 1 -2 gün içerisinde web tasarım teslim eden firmalar genelde wordpress altyapısı kullanırlar fakat wordpress bir kurumsal kimlik için bize göre yeterli değildir. Altyapı olarak belki daha fazla seçeneğe sahip olabilir fakat blog olarak tercih edilen bir sistem ve sürekli güncellenen ve genelde sistemi kasan yavaş çalışan bir sistem. Kurumsallık adına malesef uygun bir tasarım şekli değil. Kurumsal firmalar için özellikle imaj önemli. Şu an bu yaptığımız web sitesi de bir blog olduğu için farklı kitlelere ulaşmak adına wordpress kullandık fakat kurumsal web sitemiz olan www.nanomedya.com.tr isimli web sitemiz tamamen özgün bir tasarım ile tamamen farklı bir konsept içermekte.

Ankara Kurumsal Web Tasarım
Ankara’da kurumsal web tasarım fiyatları 1500 Tl ile 3500 TL aralığında değişmektedir. Profesyonel bir ajans ile çalıştığınızda ortalama 2000 TL civarlarına kaliteli bir çalışma elde edebilirsiniz.

Sosyal Medya Danışmanlığı 

Ankara Web tasarım fiyatları ortalama yukarıda belirttiiğimiz gibi 2000 TL gibi bir rakam ile gayet başarılı sisteme sahip olabilirsiniz. Ayrıca sosyal medya desteğimizi alabilir, firmanızın tanıtımında önemli bir adım atabilirsiniz. Sosyal medya danışmanlığı hizmetlerimiz için ayrıca bizimle iletişime geçebilirsiniz. haftada 3 gün sosyal medya paylaşımlarını sizlerin adına firmamız üstlenmektedir. Facebook ve İnstagram hesaplarınızdan tamamen özel bir tasarım ve şablon ile sizlere destek hizmeti sağlamaktayız. Sosyal medya danışmanlığı için fiyat teklifi alabilirsiniz. Otomatik takipçi kazandırma, beğeni yaptırma , organik takipçi kazanma gibi seçeneklerimiz ile gerçek %100 kitleye erişebilmek için bizi tercih edebilirsiniz. Piyasada 50-100 tl ye fake tabir edilen sahte takipçi kasan firma olmayan şahıslara itimat etmeyiniz. Bunlar sosyal medya hesaplarınızı çöplüğe çevirmekten başka hiçbir işe yaramaz sizlere hiçbir getirisi olmaz.

Sosyal Medya Yönetimi ve Sizlere Maliyeti

Kurumsallıkta sosyal medya’yı elinizde tutmalısınız. Video, Resim, Makale gibi yazıları mutlaka düzenli olarak hafta 3 gün olmak şartı ile minimum düzeyde en kötü ihtimal tutmalısınız ve sürekli aktif kitleyi elinizde tutmalısınız. Bunun için bir grafiker tutsanız aylık 2500- 3000 maaşı + sigortası size maliyeti olur peki birde bunun yerleşimini yapaca SEO ‘dan anlayan personel 4000-5000 TL de onun maliyeti desek ortalama 10-12 bin tl maliyeti olur peki gerek var mı? tabiki de yok Ankara SEO Ajansı olarak tüm ihtiyaçlarınızı minimum fiyat politikası ile 1500 TL ‘den başlayan fiyatlarla bizler yönetiyoruz. Ankara Kurumsal Web Tasarım ‘ı yapan firmalar arasında sizlere en uygun fiyat avantajlarını sunuyoruz. Siz bunları kafanıza takmayın bizi tercih edin sadece arkanıza yaslanıp yıllık cironuzun arttığını gözle görülür bir şekilde seyredin.