En iyi backlink alma yöntemi

En iyi backlink alma yöntemi

En iyi backlink alma yöntemi

En iyi backlink alma yöntemi tabiki legal yani doğru yoldan kurallara uygun olarak link almaktır. Peki illegal yollar ile alınan backlinkler nasıl oluyor? illegal yollar ile temin edilen linkler hacklink ismini verdiğimiz linklerdir. Google’de hızla yüksebilirsiniz fakat google fark ettiğinde direk spam ve ban atabilir ve anında siteniz indeksden silinebilir. Facialarla karşılaşabilirsiniz. 30-40 tl ye bu işi yapan kişilere itimat edip de sitenizi çöplüğe çevirmeyin.

En iyi backlink alma yöntemi
En iyi backlink alma yöntemi tabiki legal yani doğru yoldan kurallara uygun olarak link almaktır. Peki illegal yollar ile alınan backlinkler nasıl oluyor? illegal yollar ile temin edilen linkler hacklink ismini verdiğimiz linklerdir.

En iyi backlink doğal backlinkdir.

En sağlam backlink alma yöntemi zamana yayarak günde 5-10 adet link almak, boşluk vermemek, yabancı sitelere yorum atarak yorum backlink almak, ziyaretçi defterlerine not bırakmak, forumlara yazılar yazmak, profil backink almak bilinen en iyi ve doğal olan yöntemlerdir. Fakat link alırken dikkat etmeniz gereken en önemli husus her link aldığınız siteye yazdığınız makale birbirinden farklı olmalı kopyala yapıştır mantığı ile toplu mesaj atar gibi hepsine aynı başlık ve aynı yazı koyarsanız faydadan çok zarar edersiniz. Neticede her web sitesi bir referanstır. Google’de araştırdığınızda birçok web sitesi der ki ; işte ziyaretçi defterinden link almak zararlı yok işte forumlardan link almak zararlı, yok link çöplüğü vs gibi bir çok yazılar paylaşılıyor. Bilinde konuşuyor bilmeyende mantıken kendiniz mantıklı bir çözümleme yaparsanız google neye bakıyor? referansa referans her türlü alınan linktir. İster ziyaretçi defterine yazılmış bir link olsun, ister yorum olarak alınmış bir link olsun link linkdir. Referans referanstır yeterki siz her yaptığınız yorumu aynısını yapıştırmayın aynısını yaparsanız işte o zaman spam’a girersiniz. Yeter ki taktiği bilin.

Ankara SEO Ajansı ile en kaliteli backlinkleri kazanın !

Ankara seo ajansı olarak en kaliteli backlinleri sizlere sağlıyoruz. Footer backlink almak yeni algoritmalara göre spam niteliği taşıdığı duyumlarını aldık. O yüzden en iyi backlink yöntemi tanıtım yazılarıdır. Yorum backlink, Forumlar’dan alacağınız özgün yazı backlinkleri sizlere orta düzeyde bir fayda sağlayacaktır. Daha profesyonel bir çalışma için mutlaka tanıtım yazısı paketleri ve makale paketleri almalısınız ve bunları alırken Türkiye’nin en iyi makale yazarlarından almalısınız peki bunlar kim? işte orası püf noktası onuda biz biliyoruz. Sizin yerinize bizler yönetiyoruz. bizimle çalışmaya var mısınız? o zaman arkanıza yaslanın web siteniz uçmaya hazır.