Ankara Kızılay Web Tasarım

Ankara Kızılay Web Tasarım

ANKARA KIZILAY WEB TASARIM AJANSI

Ankara Kızılay Web Tasarım Ajansı olarak Yenimahalle’de hizmet sağlamaktayız. Günümüzde web tasarım özellikle firmalar için lüks olmaktan çıkıp gereklilik haline gelmiştir. Dünya üzerine firmalar yeni firmalara ulaşabilmek, verim alabilmek için google, yande, yahoo , bing gibi arama motorlarında aradığı sektör ile alakalı doküman ve bilgiler ararlar. İşte tam bu noktada internet üzerinde kayıtlı firmalar kazanç elde ederken daha internete girememiş firmalar maalesef vasat bir performans sergilemektedir. Vasatlık profilinden çıkmak için öncelikle kurumsal web tasarım yaptırmanız gerekmektedir. Ankara Kızılay Web Tasarım Fiyatları Piyasada 300-500 TL arası paravan siteler web tasarım yaptığını iddia ederek sizlere vaad vererek 3-5 gün de biitrecekleri siteyi aylarca sizler sallayabilir. Sözleşmeli olarak fatura kesilerek düzenli bir firma ile çalışmanızı tavsiye ederiz. İşte bu noktada Nanomedya Reklam Ajansı olarak sizlere yardımcı olmak isteriz.

Ankara Kızılay Web Tasarım
Ankara Kızılay Web Tasarım Fiyatları Piyasada 300-500 TL arası paravan siteler web tasarım yaptığını iddia ederek sizlere vaad vererek 3-5 gün de biitrecekleri siteyi aylarca sizler sallayabilir.

Web sitesini açmak kolay fakat domain’i üzerinizde tutmak çok önemli daha sonra domaini hizmet aldığınız firmaya yönlendirerek gerekli işlemleri sağlayabilirsiniz. Ankara web tasarım firması olarak sizlere en iyi hizmeti sözleşmeli olarak profesyonel bir şekilde temin ediyoruz. Tamamen özel bir yazılımımız ile 1500 TL ‘den başlayan fiyatlarla web sitesi yaptırabilirsiniz.

Web Tasarımında Ankara Kızılay Web Tasarım Firmasının Önemi

Kızılay web tasarım firması olarak Ankara Kızılay’a yakın, En güzel web tasarım projeleri ve Referansları ile siz değerli müşterilerimiz için en iyi platformda hizmet sağlamaktayız. Nanomedya Reklam ve Tanıtım Hizmetleri Firması olarak Faturalı, Sözleşmeli olarak web tasarım hizmeti sağlamaktayız. Ne olduğunu bilmediğiniz yeri yurdu belli olmayan Serbest çalışan web tasarımcı olduğunu iddia eden edit işi yapan hazır tasarımlar üzerinde oynayıp 1-2 logo ve 1-2 slider ile çalışma yapan kişilerden uzak durmanızı tavsiye ediyoruz. Vergi mükellefi olan ve bu işi profesyonel olarak yapan firmaları tercih etmenizi öneririz. Neden mi? diyelim ki web tasarım hizmeti satın aldınız. Serbest çalışan bir kişiye yaptırdınız. Yaptırdığınız şahıs 1 sene sonra 500 e diyelim işinizi yaptı 2500 TL istedi ne yapacaksınız? domain onun üzerine , hosting onun üzerine nasıl alacaksınız? hiçbir şekilde alamazsınız. O yüzden sözleşmeli olarak iş yapmalısınız. 1 sene sonrayı düşünmelisiniz. Web tasarım 1 kere yaptırılıp birdaha para vermeyeceğiniz bir şey değildir. Yaptırdığınız web tasarım ajansı 1 sene sonunda sizden yenileme bedeli 500 $ mı isteyecek 300 TL mi isteyecek önce onun projesini web tasarımını yaptırmadan önce konuşup bir sözleşme yapmalısınız.

Benim sözleşmeye ihtiyacım yok ! Garantisi Benim ! diyen kişilerden uzak durun. Yarın Allah muhafaza ne kadar tanırsanız tanıyın, ne kadar samimi olursanız olun diyelim ki vefat etti ne yapacaksınız? yine sahiplik alamazsınız neden mi az önce reddettiğiniz sözleşmeniz yok fakat o sözleşme ile satın alınan ISP ‘ ye bir mail atıp ek’de sözleşmeyi gönderip ilgili kişi vefat etmiştir tüm yasal olarak yetkili biziz diye ibraz edip tüm haklarınızı alıp sadece yıllık yenileme ücretini ödeyerek devam ettirebilirsiniz.Bu hususlar gerçekten ileriye dönük vadade kurumsal çalışacak geçici 3-5 aylık site yaptırmayacak firmalar için kesinlikle alttan alınacak bir durum değildir. Nanomedya Firması olarak hem SEO çalışmalarında Sözleşme yapıyoruz hem de sosyal medya yönetimi, Web Tasarım konularında kurumsal müşteri sözleşmesi yaparak kaliteli hizmet alabilirsiniz. Özellikle Ankara Kızılay Web Tasarım Ajansı olarak her zaman yanınızda olduğumuzu bilmelisiniz. Ücret almadan danışabilirsiniz. İletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

3 Comments

  1. Merhaba ankara kızılay konur sokak da ikamet ediyoruz. Gıda firmasıyız toptan ve aktar grubu olarak faaliyet göstermekteyiz. İsmim onur mail olarak bir teklif gönderdim lütfen en kısa süre içerisinde bizimle iletişime geçer misiniz? web tasarım yaptırmak istiyoruz ayrıca seo ajansı olarak seo işleerimizi yürütmenizi ve sosyal medya yönetimi yapmanızı istiyoruz bize bir fiyat listesi atar mısınız lütfen?

    1. Tabiki onur bey mail olarak gönderdik ilginize teşekkür ederiz. Ankara Seo Ajansı olarak bizi tercih ettiğiniz için.

  2. Ankara Gölbaşındayız. Mağazamız için sosyal medya çalışması ve seo çalışması talep ediyoruz lütfen iletişim bölümünden bizlerle iletişme geçebilir misiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTeklif Al Ara
Önceki yazıyı okuyun:
Ankara Web Tasarım Ajansı
Ankara Web Tasarım

Ankara Web Tasarım Ajansı Ankara web tasarım ajansı firmaları arasında wordpress ve özel yazılım Nanomedya yazılımımız ile birlikte büyük bir ilke imza...

Kapat
Ankara Avukat
Ankara en iyi avukat
sincan boşanma Avukatı
etimesgut boşanma Avukatı
etimesgut boşanma Avukatı
Organik Ürünler Ankara
Organik Satın Al