Seo Fiyatları

Seo Fiyatları

Ortalama Seo Fiyatları Nedir

Seo Fiyatları ortalama internet üzerinde 3000 ile 5000 TL aralığında sektörünüzün zorluğuna ve anahtar kelimelerinizin yoğunluğuna göre değişmektedir. Fiyat olarak 15.000-30.000 TL isteyen büyük firmalarda vardır. Ankara Seo Ajansı olarak sizlere en uygun fiyat garantisini sunuyoruz. Üstelik Sosyal Medya Yönetimi, Google’de web sitenizin analizi, Optimizasyonu, 404 hatalarının tesbiti ve onarımı, Düzenli olarak makale girişi, Tanıtım yazısı paketleri ile sitenizi güçlendiriyor arama motorundaki kalitenizi arttırıyoruz.

seo-fiyatlari
Seo Fiyatları ortalama internet üzerinde 3000 ile 5000 TL aralığında sektörünüzün zorluğuna ve anahtar kelimelerinizin yoğunluğuna göre değişmektedir.

Seo Çalışması Nasıl Yapılır

Seo çalışmaları öncelikle sektör analizi yapılır, rakip siteleriniz hangi sitelerden link almış başarı durumu nedir? , backlink sayısı kaçtır?, On page Seo mu kullanmış yoksa Full SEO mu yapılmış bunlar araştırıldıktan sonra bi rapor sunulur, seçeceğiniz anahtar kelimelere yoğunlaşarak seçitli haber sitelerinden ve sektörünüzle alakalı sitelerden düzenli olarak link alımı işlemleri gerçekleştirilerek çalışmalara başlanılır. Seo hataları kontrol edilir. Sitenizdeki H1, H2, H3 standartlarına sitenizin uyum sorunu varsa sorun giderilmek için işlemler başlatılır.

Seo Arama Motoru Üzerinde Etkisi

Seo arama motoru üzerindei etkisi oldukça fazladır. Google Adwords‘e hepimiz belli bir mevla ücret ödeyerek reklam alır tanıtım yaparız. Satış bazlı çalışan kişiler özellikle google reklamları kullanırlar. Hizmet sektöründeki kişilerde google reklamları kullanır fakat son dönemlerde google hileli tıklama oranları %900 oranında arttığından 100 tl 300 tl 500 tl bakiyeyi 1 günde bitirdiği gözlemlenmiştir. Her ne kadar google’nin kendine algoritmamız var ayıklıyoruz dese de malesef %100 engellemiş değiller açıkcası bize sorarsanız bu hileleri engellemek istemiyor eğer istese çok kolay bir şekilde engelleyebilirler tıklamaları ip ye göre değil lokasyona göre değil pc’nin mac adresi yada harddisk seri numarasına göre tıklama optimizasyonu yapılsa her türlü engellenir tabiki birileri hile yaparken birileri kazanacak defalarca bu konuda google şirketini bilgilendirsek de ortalama 4 senedir hiçbir önlem almamışlardır. Dolayısı ile bu cevabımızdan sonra seo’nun önemini sanırım daha çok anlamışsınızdır. Google hileli tıklamaya günde 200-300 harcadıktan sonra gider seo yaptırırım daha iyi en azdından uzun yıllar ön sıralarda çıkmanın keyfini yaşarım. Seçim siz değerli müşterilerimizin.

Başarılı Seo Çalışmaları isimli makalemizde White Hat SEO en değerli ve piyasada en çok kullanılan seo tekniklerine yer verdik. Dilerseniz ilgili makalelerimizi inceleyebilirsiniz.