İnternet Sitesi Tasarımı

İnternet Sitesi Tasarımı

İnternet Sitesi Tasarımı Ankara Web Tasarım

İnternet sitesi tasarımı yaptırmak mı istiyorsunuz? bütçenize en uygun web tasarım firmasını mı araştırıyor sunuz?, Nanomedya Reklam Ajansı sizler için en uygun bütçe ile en uygun web tasarımı sağlar. Profesyonel bir özel yazılım ve SEO alt yapısı ile Nanomedya Yazılımı ile siz değerli ziyaretçilerimize özel kampanyalarımız devam ediyor. İnternet sitesi tasarımı yaptırırken dikkat etmeniz bir çok madde var bunları gelin birlikte inceleyelim.

İnternet Sitesi Tasarımı
İnternet Sitesi Tasarımı

İnternet sitesi tasarımı yaptırırken dikkat edilmesi gereken hususlar

  • Öncelikle SEO Uyumlu olmalıdır. Url Yapısı kategori.asp?232 gibi değil örneğin siteadi.com/makale-basligi şeklide olmalıdır. Google Url dostu siteleri sever. Bu ‘da sitenizin google veritabanlarında üst sıralarda çıkmanıza olanak sağlar.
  • Yaptıracağınız Site Mobil Uyumlu Responsive olmalıdır. Yani web siteniz yeni nesil cep telefonlarına uyum sağlamalıdır. Kocaman çıkan yazılar resmin bir tarafı sağda bir tarafı solda olanı değil aynı bilgisayarda gördüğünüz ekranın küçültülmüş şekli ile cep telefonlarına uyarlanmış hali ile açılan görünümde olmalıdır.
  • Eğer Mümkünse AMP Hızlandırılmış Mobil Sayfa Desteği olmalıdır. ( Daha yeni bir teknoloji olduğundan her sistemde mevcut değildir. Genelde wordpress harici hiçbir sistemde daha şu ana kadar rastlamadım.)
  • Eğer web sitesi tasarımınızı bir kişi yada kuruluşa yaptırıyor iseniz faturalı olmasına ve sözleşmeli olmasına özen gösterin. Neden mi? Web Tasarım ile alakalı makalemizi okuyarak daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.
  • Sunucu hızı, Site açılış hızı, aşırı grafikler ile yorulmamış bir web tasarım işinizi fazlası ile görecektir. 2018 yılından itibaren artık on page seo taktikleri uygulanmaktadır. Yani ön sayfa bazlı SEO teknikleri son dönemlerde en çok kullanılan tercihe dilen sayfa çeşitleridir.

Yukarıda sizlere internet sitesi tasarımı ‘nın nasıl olması gerektiği hakkında ufak çaplı bir bilgi vermeye çalıştık. Web sitesi yapılırken domain bilgilerinin mutlaka üzerinize olmasına özen gösterin. İleride web tasarımcı ‘nız ile anlaşamadığınız taktirde farklı bir sunucuya geçiş sağlayacağınız zaman bu domain bilgileri ile yönlendirme yapacağınızdan çok önemlidir.

Sizde internet sitesi tasarımı yaptırmak istiyorsanı sizleri Ajansımıza bekliyoruz. Bir telefon ile bizlere ulaşabilir whatsapp’dan teklif alabilirsiniz. En kısa zamanda müşteri temsilcimiz sizlerle iletişime geçecektir.