Kurumsal Web Tasarım Fiyatları

Kurumsal Web Tasarım Fiyatları

Kurumsal Web Tasarım Fiyatları

Kurumsal Web Tasarım kurumsal firmalar için hazırlanmış tamamen özel yazılım ile kodlanmış bir script olmak ile birlikte firmaların tasarımları olarak tamamen özgün bir tasarımdır.  Profesyonel olarak kodlanmış yazılımlarımız Google SEO uyumlu web tasarım, kodlamalardır.

Kurumsal Web Tasarım Fiyatları ortalama 2000 TL ile 4000 TL aralığında değişmektedir. İdeal bir web tasarım 2000-2500 TL aralığında yapılmaktadır. Bunların içerisine Logo, Tasarım, Hosting, Domain dahildir. Kurumsal web tasarımlarda önceliğimiz web tasarımınız yaplırken logo, kurgu, dizayn ve profesyonel olan bir içerik yönetim yazılımı ile desteklenen bir proje hazırlanır.

Kurulum tamamlandığında SEO ekibimiz web siteniz ile ilgili içerikleri girerek sizleri internet ortamında bulunabilirliğinizi arttırmak için arama motorlarına kayıt eder ve dizin sitelerine kayıt eder. Sitenizde kurumsal kimliğiniz oluşturulduktan sonra SEO paketlerimizi inceleyerek dilerseniz web sitenizi google üzerinde üst sıralara taşımak için SEO paketlerimizi inceleyebilirsiniz.

Kurumsal Web Tasarım Fiyatları
Kurumsal Web Tasarım Fiyatları

Kurumsal SEO Fiyatları

Kurumsal web tasarım fiyatları ortalama 2000-2500 civarlarına yaptırabileceğinzii yukarda bahsetmiştik. SEO fiyatlarımız ise 1500 TL ile 2500 TL aralığında standart paketlerimiz mevcuttur. SEO hizmetlerimiz arasında web siteniz ile uyumlu ayda 30 ile 60 arasında makale ve tanıtım yazısı paketlerimiz mevcuttur. İstek ve arzularınıza göre fiyatlarda ve adetlerde değişiklik yapılabilmektedir. Ayrıca dizin sitelerine kayıt işlemleri ve arama motorlarına kayıt hizmetlerimiz mevcuttur. SEO ‘da iç linkleme İç SEO algoritması çok önemlidir. İç seo yapılmamış bir web sitesi hiçbir şey anlam ifade etmez. Öncelikle makaleleriz ile iç linkleme yaparak web sitenizi güçlendirmelisiniz. Temeli sağlam olmayan bir web sitesi malesef google’de başarılı olamaz. Bu yüzden sisteminizin altyapısının Google SEO uyumlu olması gerekllidir. Bu yüzden Nanomedya Yazılımını tercih etmenizi öneririm. Ankara SEO Ajansı olarak SEO teklif lerimize göz atmanızı tavsiye ederiz. İletişim bölümünden bizlerle iletişime geçebilir web tasarım ve SEO paketlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.