Backlink dış seo yöntemi

Backlink dış seo yöntemi

Backlink dış seo yöntemi

Backlink dış seo yöntemi  arasında en önemli faktörlerden biriside footer backlink yada makaleler arası backlink sistemidir. Backlink nasıl alınır? sorusuna gelince ; Sitenize diğer sitelerden link verdiğinizde backlink almış olursunuz. Link (bağlantı) HTML’de a etiketi ile verilmektedir. Örnek bir kullanım:

<a title=”Ankara Seo Ajansı Firmaları” href=”https://ankaraseoajansi.com”>Ankara Seo Ajansı</a>

yukarıda görmüş oduğunuz kod ile hem Ankara seo ajansı firmaları hem de Ankara seo ajansı kelimesinde yükselmek için link aldık. Bu şekilde link aldıkça arama motorlarında yükseliş sağlarsınız. Önemli olan her siteden link almak değil kaliteli sitelerden link almaktır. Pa ve Da değerleri önemli örneğin Pinterest, Twitter, Facebook, Tumblr gibi siteler yükse DA ve PA yani yüksek otorite ve hit yoğunluğuna aktifliğe sahip sitelerdir. Bu sitelerden alabileceğiniz her bağlantı geri dönüş link’i web sitenizin oteritesinin yükselmesine ve google nezlinde iyi bir not ortalaması almasına olanak sağlayacaktır. Tabiki bu aldığınız sosyal medyalarda bir çok takipçinizin olması lazım ki ordan gelen hitler sitenize puan kazandırsın yoksa 50 tane sosyal hesabınız olsa ne olacak ki? takipçiniz olmadıktan sonra hiçbir işe yaramaz.

Backlink dış seo yöntemi
Dış seo ‘da en önemli faktörlerden biriside footer backlink yada makaleler arası backlink sistemidir. Backlink nasıl alınır? sorusuna gelince ; Sitenize diğer sitelerden link verdiğinizde backlink almış olursunuz.

Backlink ne kadar sürede etki eder?

Backlink aldığınız sayfanın veya sayfaların ilgili arama motoru tarafından indexlenmesi veya var olan index’in güncellenmesi ile doğru orantılı olarak değişmektedir. İlgili sayfa index aldıktan sonra ortalama 2 hafta içerisinde aldığınız backlink’in etkisini görmeye başlarsınız.

Backlink için Tanıtım Yazılarının Faydası Var mı?

Tanıtım yazısı bir web sitesinin bildiğiniz akan kanı gibidir. Kısacası olmazsa olmazı eğe tanıtım yazıları hiç yazdırmamış iseniz bilin ki web siteniz işte bu yüzden malesef gerilerde. Bol bol makale hazırlatıp tanıtım yazıları alarak ve almadan önce Da ve Pa değerlerini ölçerek domain güvenilirliğini teyit ettiğiniz sitelerden backlink tanıtım yazısı paketleri alabilirsiniz. Tanıtım paketleri alırken yüksek hitli siteleri tercih edin yoksa aldığınız makalelerin hiçbir faydası sizlere olmaz.

Tanıtım yazıları nasıl fayda ediyor? her aldığınız link sizlere geri dönüşü iyi olur fakat bunun püf noktaları var onuda bizler biliyoruz. Sizleri google’de zirveye taşıyacak anahtar kelimeler, Makalelerdir. Makaleleriniz ne kadar kaliteli ve içerik ile domain ile uyumlu ise ve kullandığınız yazılım algoritması da uyumlu ise o zaman yükselmeye hazır olun. Roketlemeye ne dersiniz?

Aşağıdan SEO Teklifi Alabilirsiniz.

[contact-form][contact-field label=”İsim” type=”name” required=”true” /][contact-field label=”E-posta” type=”email” required=”true” /][contact-field label=”İnternet sitesi” type=”url” /][contact-field label=”Mesaj” type=”textarea” /][/contact-form]