Yenimahalle Web Tasarım

Web Tasarım Ajansı

Yenimahalle Web Tasarım

Ankara Yenimahalle Web Tasarım Firması olarak Nanomedya reklam ve tanıtım hizmetleri profesyonel web tasarım uygulamalarında sizlere ideal çözüm sunar. Web tasarım ajansı olarak en kaliteli tasarımlar, Firmalarınıza özel kurumsal web tasarımlar, en ideal ve ekonomik yazılımlar sizleri bekliyor olacak.

Yenimahalle Kurumsal Web Tasarım

Yenimahalle web tasarım ajansı olarak hem yazılım projeleriniz, hem web tasarım projelerinizde en uygun fiyatlarla web tasarım projeleri sizleri bekliyor olacaktır. Ankara SEO Ajansı olarak aynı zamanda SEO, Sosyal Medya Yönetimi, Adwords reklam yönetimi gibi seçenekler ile satışlarınızı ve cirolarınızı arttırmak için en ideal seçenekleri sizlere sunuyoruz.

İletişim Numaralarından Ankara SEO Ajansı olarak bizlerle iletişime geçerek hayalinizdeki başarıyı yakalayarak cirolarınızı 2 katına katlayabilecek SEO paketlerimizi inceleyebilirsiniz…

SEO ile google arama motorlarında yükselebilir miyiz?

SEO arama motorlarında yükselebilmek için en etkili ve bilinen yöntemdir. SEO dediğimiz kavram google sonuçlarında reklamsız bir şekilde üst sıralarda çıkmaktır. Peki Bu yöntem nasıl uygulanıyor? çeşitli web sitelerinden makale yayınlayarak web sitenize ait link paylaşımları yapılarak web sitenizin popülaritesi arttırılmakta ve bu sayede arama motorlarında daha sık çıkmaya başlamaktasınız. Ayrıca web sitenizde şu an bu yazımızda olduğu gibi insanları bilgilendirici web sitenizde ürünlerinize yada iş potansiyelinize bağlı makaleler yazılarak insanların sizleri doğal yollar ile bulması sağlanır. SEO dediğimiz kavram açıkcası budur. Daha detaya inmek gerekirse web sitenizin içerisindei makalelerde İÇ SEO taktiği dediğimiz site içi link paylaşımı yani sitenizdeki makalelere link vermek işte şu yazımızda şu makaleyi anlatmıştık incelemek için tıklayınız gibi yönlendirmeler ile iç seo işlemlerimizi başarı ile tamamlayabiliriz.

Web Tasarım Ajansı
Yenimahalle Web Tasarım ve Sosyal Medya Danışmanlığı, SEO Fiyatları

Dış SEO taktiği ise farklı web sitelerinden aldığımız linklerdir. Yani Backlink ( geri dönüş geri bağlantı ) bu sayede diğer web sitelerinin sizlere referans olması ile sitenize işaret edilen yönlendirmeler ile google arama robotlarının sitenizi daha çok ziyaret etmesi ve sık sık ziyaret etmesine bağlı sürekli paylaşım da yaparsanız bol bol makale girişi sağlarsanız google’de çok iyi yerlere gelmeniz an meselesi. Google eskisi gibi arama kelime keywords çöplüğü olan siteleri spam filtresinden geçirerek kalite politikaları çerçevesinde BAN atarak veritabanından çıkartmıştır. Bu sayede eskiden bir site aradığımızda sayfalarca sadece bilgi ve amaca yönelik arama harici kelime listesi karşımıza çıkardı eskilerden çok iyi hatırlıyorum özellikle 1999 ve 2004 yılları arasında böyle çok site karşımıza çıkardı ve hep aynı siteler üst sıralardaydı google kendini geliştirmesi ile bu sorunlar tamamı ile ortadan kalktı onun yerine pagerank sistemi gelmişti onun da kötü niyetle kullanılmasından sonra kendini yine geliştiren google geçtiğimiz 2 sene içerisinde pagerank kavramını tamamen sonlandırarak onun yerine Backlink ve SEO kavramlarını getirmiştir. Şu anda en doğru sistem ‘de budur.

Eğer sizinde bir kaliteli web siteleri arasında güzel , özgün makaleli, başarılı bir seo çalışması yapılmış ve sürekli aktif olan bir web siteniz olmasını istiyor iseniz iletişim bölümünden bizlerle iletişime geçerek Web Tasarım yaptırabilir, SEO çalışmaları paketlerimizi inceleyerek web sitenizi google’de yükseltebilirsiniz. Referanslarımızı inceleyebilir daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.