Eticaret Paketleri Ücretsiz

eticaret-paketleri-ucretsiz

Eticaret Paketleri Ücretsiz Servisler

Eticaret paketleri ücretsiz olarak internet üzerinden bir çok scripte ulaşabilirsiniz. Fakat içeriğini bilemediğimizden pek güvenip de kuramayız. İçerisinde shell vs olabileceğinden yani hack’e müsait içerisinde türevler olabilir. Bu yüzden piyasada bilinen ücretsiz eticaret paketleri kullanabilirsiniz. Bunların içerisinde magneto, Opencart tarzı yazılımlar kullanabilirsiniz fakat bu tür uygulamalar ücretsiz olmasına rağmen kredi kartı vs gibi ek opsiyonları genelde ücretli olmaktadır.

Eticaret Paketleri Ücretsiz
Kurumsal Kimlik bir firmanın yada kuruluşun internet ortamındaki yansımasına verilen isimdir.Kurumsal kimlik, pazarlamada, bir kurumun görünen yüzüne verilen isimdir. Kurumun kendini ifade etme şeklidir. Bu ifade belli sınırları çizilmiş ve genellikle değişmez bir ifadedir.

Ücretli Eticaret Paketleri

Piyasada ücretli eticaret yazılımları olarak Markaclick, İdeasoft, Ticimax eticaret paketleri ile ücretli olarak 3000-4000 tl aralığında bir ücret ile web sitesi kurdurabilirsiniz. Hosting paketleri vs genelde kendileri karşılar ve yıllık sizlerden 500 usd gibi bir rakam talep ederler. Küçük çaplı işletmeler için biraz pahalı olabilir bu yüzden ücretsiz eticaret paketlerini tercih edebilirsiniz.

Nanomedya Ücretsiz Eticaret Paketleri

Nanomedya ücretsiz eticaret paketleri ücretsiz nasıl kurulur? nasıl sahip olunur? iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşarak yeni projemiz ve Türkiye’de bir ilk olan Nanomedya eticaret paketlerine sahip olabilirsiniz. Üstelik ücretsiz. Eticaret paketlerimiz yeni bir teknolojidir. Türkiye’deki en yeni teknoloji dili ile yazılmış ve google son teknolojisi olan hız politikasına tamamı ile uyumlu bir altyapıya sahiptir. İletişim bilgilerinden bizlere ulaşarak ücretsiz eticaret paketlerimize sahip olabilirsiniz. Sadece hosting ücreti ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Ücretsiz eticaret paketleri yazılımlarını web sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz. Profesyonel olarak sıfırdan kodlanarak çok özel bir yazılım dili ile tamamen google hız politikalarına uyumlu bir şekilde en hızlı açılacak şekilde tasarlandı. Hem’de amp desteği kısa bir süre içerisinde bizlerle olacaktır. Amp destekli eticaret sistemi olarak Nanomedya Shop sistemi Türkiye’de bir ilk olacaktır. Bu özel yazılıma hiçbir ücret ödemeden sadece hosting ve domain ücreti ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Nanoshop sistemi kendi yazılım ekibimizin sıfırdan kodlayıp tamamen özel bir windows server’de çalışan özel bir kodlama ile tasarlanmaktadır. Şu anda test aşamasında ve son kontrolleri yapılmaktadır. Temmuz ayı sonlarına doğru amp destekli eticaret sistemimiz aktif olacaktır. İsterseniz kurumsal firmanıza özel konsept bir yazılım ve tasarım yaptırabilirsiniz. Nanomedya firması olarak sizler için en iyi ve en hızlı e-ticaret sistemini oluşturuyoruz. Şu ana kadar hiçbir sistemde amp desteği yoktur. İlk amp destekli alışveriş sisemini sizler için biz dile getirdik. Çalışamlarımız devam ediyor. Seo Ajansı olarak seo algoritmalarına uyumlu 4x4lük bir alt yapı ile çok yakın bir dönemde karşınızda olacağız.