Ankara Web Tasarım Şirketleri

Ankara Web Tasarım Şirketleri

Ankara ‘da Web Tasarım Şirketleri Tavsiye

Ankara Web Tasarım Şirketleri ; Google ‘de ilk 5 ‘de yer alan Nanomedya  Yazılım sektörel olarak birçok kurumsal firmaya hizmet sağlamaktadır. Ankara’da web tasarım ve seo alanında şirket arayışındaysanız, Nanomedya Yazılım Ankara Mahall ofislerinde yazılım şirketi olarak faaliyet göstermektedir. Profesyonel olarak sıfırdan yazılım kodlayarak ihtiyaçlarınız doğrultusunda CMS ( Yönetilebilir Portal Sistemleri ) ile Google ve diğer arama motorlarında başarıyı yakalamanıza yardımcı oluyoruz.

Gelişmiş sistemlerimiz ile kurumsal firmanızı en iyi şekilde temsil edebileceğiniz bir web sitesi hazırlıyoruz. Kurumsal web tasarım projelerimizi incelemenizi tavsiye ederiz.

PageSpeed Test Skorları En Yüksek Yeni Nesil Tasarımlar

Google Pagespeed skorlarına bakıldığında %90 üzerinde performans raporu alan yazılımlarımız gün geçtikçe bir firma tarafından beğeni ile tercih ediliyor. CODEIGNITER alt yapısı kullanılarak tasarladığımız projelerimiz hem güvenli hem de performanslı oluyor. Özellikle müşteriye özel kurumsal tasarımlar yaptığımızdan gereksiz işinize yaramayan menüler olmuyor. Kolaylıkla herkesin kullanabileceği pratik bir web sitesine kavuşuyorsunuz. Hosting ve Sunucu yükü ortadan kalkıyor. WordPress sürekli güncelleme ve ilgi gerektiren bir CMS yazılımıdır. Ve bir çok işinize yaramayan ayarlar ekranınızı doldurmaktadır. Özel yazılım projelerimiz ile kolay içerik yönetmenin keyfini yaşayın.

Ankara Web Tasarım Şirketleri
Ankara Web Tasarım Şirketleri

Ankara Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal Medya Danışmanlığı hizmeti sağlıyoruz. Sosyal medya hesaplarınız fake ( sahte ) olmayan gerçek takipçi , organik takipçi kazanmasını sağlıyoruz. Bazı ajanslar gibi boş hiçbir faydası olmayan 20.000 , 50.000 takipçi atmıyoruz. %100 gerçek günlük 30- 50 arası takipçi sağlayarak takip et , takipçi kazan mantığı ile etiketlerden , lokasyonlardan , paylaşımlardan tarama yaparak gerçek kitlelere ulaşıyoruz. Referanslarımızı inceleyerek sosyal medya alanındaki başarılarımızı inceleyebilirsiniz.

Ankara Seo Danışmanlığı

Ankara seo danışmanlığı hizmeti veren firmamız bir çok sektörel alanda destek sağlamaktadır. İç mimarlık , Dekorasyon , Avukat , Gıda, Temizlik, Satış , E-ticaret sektörlerinde referanslar ile google başta olmak üzere, Yandex, Bing gibi  bir çok arama motorunda başarıyı sağlıyoruz. İçeriklerinizi analiz ediyor işe yaramayan makaleleri siliyoruz ve google search console üzerinden takip sağlayarak kırık linkleri tesbit edip kaldırıyoruz. 404 hatasına neden olan faktörleri temizliyoruz. Daha sonra yeni içerikler ile sitenizi güçlendiriyor ve iç linkleme çalışması ile ana kategorilerinizi güçlendiriyoruz. Daha sonra dış bağlantılar ( backlink ) ile sitenizin popülerliğini sağlıyoruz. İlerleyen dönemlerde ise tanıtım yazıları footer link çıkışları ile sitenizi maksimum seviyeye çıkartarak köklü kelimelerde öne çıkartmak için çalışmalar yapıyoruz. Bütçeniz doğrultusunda en iyi hizmeti sağlıyoruz.

Ankara E-Ticaret Sistemleri

Ankara ‘da e-ticaret sistemleri pazarlayan bir çok firma mevcut. Fakat çoğu hazır açık kaynak hazır uygulamalar üzerinden satış işlemleri gerçekleştirmekte ve her modülüne ayrı para almaktadır. Nanomedya Yazılım olarak Go Lang ( Google Go ) mimarisi kullanılarak tamamen özel proje yapıyoruz. Özelleştirilebilir e-ticaret alt yapısı ile google ‘nin kendi özel dili kullanılarak maksimum performans elde etmeniz hedeflenmiştir. Açık kaynak yazılımları yönetmek ve kurmak gerçekten zordur. Karşılaşabileceğiniz hataları çözmek ve güvenliği sağlamak oldukça güçtür. Google Go dili ile yazılmış Nanoshop yazılımımız  Exe tabanlı bir çalışma olduğu için php ve darknet gibi farklı mimariler gibi dışarıdan komut çalıştıramazsınız. Dolayısı ile güvenli bir seçenek sunar. Alışveriş’de güvenliği sağlamak ve oluşabilecek hataları minimize eden bir sistemdir. Debug modu sayesinde hata yapmamızı engelleyen bir yazılımdır.

Demo E-Ticaret : http://demo.nanoshop.com.tr/ adresini inceleyerek performansını test edebilirsiniz.

Siz’de iletişim bölümünden bizlerle iletişime geçerek ihtiyaçlarınız doğrultusunda özel yazılım , özel yazılım eticaret sistemleri , kurumsal web tasarım , Seo gibi bir çok alanda hizmet alabilirsiniz.