Ankara seo danışmanlığı

Ankara seo danışmanlığı

Ankara Seo Danışmanlığı

Ankara seo danışmanlığı hizmeti sağlayan firmalar arasında Ankara SEO Ajansı olarak sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız. SEO dediğimiz olay google’de reklam vermeden ekstra bir aylık sabit harcama yapmadan diğer bir deyişle her tık başına para vermeden kalıcı olarak sıralamada reklam sız bir şekilde üst sıralarda yer alma için kullanılan terimin ismine SEO denilir.

Seo da yükseliş nasıl yaşanır?

Ankara seo danışmanlığı
Ankara seo danışmanlığı

SEO arama motorlarında üst sıralara tırmanmanın kısaltılmış bir ismidir. İnternette herhangi bir arama yaptığınızda örneğin Ankara Web Tasarım olarak aradığınızda web tasarım işi ile uğraşan siteler kalite ve popülerlik sıralamasına göre dizilerek bir algoritma neticesinde google sunucularından alınan kalite puanlamasına göre dizilir. İşte bu olaya biz SEO diyoruz. Yani kaliteli link ve kaliteli referans alan kişiler üst sıralarda yer alır. Örneğin Mynet Hürriyet tarzı bilinen otoritesi yüksek ve yaklaşık 15-20 belki 30 yıllık köklü sitelerden link yani bağlantı referans almak web sitenizin popülerliğinin bir anda fırlaması demektir. Ne olduğu bilinmeyen 150-300 siteden link alıp 10-20 tl den zamanla 2 senede 5-6 bin harcamak yerine bana sorarsanız mynet gibi kaliteli bir siteden 1 link almak tamamen eş değer bir seçenek olacaktır. Çünkü mynet DA ve PA değerleri en yüksek otorite puanına sahip ve aylık milyonlarca kişinin ziyaret ettiği potansiyeli ultra yüksek bir sitedir. İçeriği zengindir. Alexa sıralamasında ilk 100 içerisinde bir sitedir. Dolayısı ile Türkiye’nin en kaliteli portallarından birisidir. Bir örnekle bunun gibi bir çok site İHA istanbul haber ajansı gibi bir çok siteyi sıralayabiliriz.

Ankara Seo Danışmanlığı alarak anahtar kelimede Seo ‘da nasıl yükselebiliriz? 

Örneğin organik ürünler satan bir mağazasınız. Web sitenizi yeni açtınız ve google nezlinde ilk 100 de bile çıkmıyorsunuz diyelim hatta sitenizin ismi de organikurunalisveris com olsun site isminiz bile anahtar kelime ile başlasa bile artık SEO mantığından gittiğinden malesef kaliteli linkler almazsanız google’de ilk sıralarda çıkmanız imkansızdır. Yapılan seo çalışmaları 6 ay içerisinde değer kazanmaya başlar birazda şans işi açıkcası bir bakmışsın kimi siteye 1 haftada oturmuş kimi siteye 3 ayda hiç sabit bir zaman söyleyemeyiz. Tamamen şansa kalmış birşey açıkcası. Googe botları’nın görüp görmeyeceğini google bile kendi sayfasında garantisini vermiyor. Örneğin Rich yani puanlama eklentisi 6 aydır sitemizde aktif diyelim ama google kafasına göre eklerse ekler eklemezse eklemez en alakasız siteninkini ekler en gerekli siteninkini eklemez açıkcası birazda böye bir talihsizlikler olabiliyor.

ankara seo ajansı
ankara seo ajansı

Anahtar kelimeler, Title ve meta açıklamaları gerçekten çok önemli. fakat fazla anahtar kelime sitenizi spam’a sokabilir bu yüzden detaylı olarak analiz etmek gerekir. Bu yüzden SEO yaparken belli başlı kriterler vardır bunlara uymak gerekir. Makalelerde H1 H2 H3 H4 taglarını kullanarak sırasına göre makale içerisinde başlıkları kullanmanız ve paragrafları kulanmaniz gerekir.

Ankara seo danışmanlığı hizmeti veren bir firma olarak Ankara SEO Ajansı olarak en uygun fiyatlarla firmanızın seo ‘daki başarısını yükseltiyoruz. Bizi tercih edebilirsiniz.