Ankara Seo Danışmanı

Seo danışmanlığı

Ankara Seo Danışmanlığı yapan firmalar arasında Mahall Ankara ofislerinde sizleri de ofisimize bir çay içmeye davet ediyoruz. Seo Uzmanı olarak görevimizi Nanomedya Dijital Pazarlama Ajansında uzun yıllardır gerçekleştirmekteyiz. Makale hizmetleri, Seo danışmanlığı, Sosyal medya yönetimi, Kartvizit ve Katalog tasarımı gibi bir çok alanda faaliyet göstermekteyiz.

Ankara ‘da en iyi seo danışmanı kimdir?

Ankara ‘da bir çok seo danışmanı bulabilirsiniz. Firma olarak bu işi yapanlar ve firma olmadan yapan bir çok kişiye erişebilirsiniz. Fakat bu işlemleri yaparken doğal olarak yapmak önemli. Hacklink gibi bir çok illegal yöntemle hızlı bir yükseliş yaşayabilir, sert düşüşlere tanık olabilirsiniz. Kurumsal olmayan firmalardan seo danışmanlığı hizmeti almanızı önermiyoruz. Otomatik oluşturulmuş linkler ve bu linklerin binlerce kişiye kullandırıldığını düşünürseniz spam içerikli siteler içerisinde sizin de linkleriniz barınmış olabilir. Spam içerikli sitelerden uzak durmanızı tavsiye ediyoruz.

Seo Çalışması Nasıl Yapılmalıdır?

Seo çalışmaları öncelikle sektörünüze uygun 4-5 site bulup bu siteler ile link değişimine gidebilirsiniz. Eğer böyle bir şansınız yoksa 5-6 adet farklı hostinglerden farklı ip class ‘larından hosting ile birlikte site alarak ortalama 3-4 ay gibi bir süre bu sitelerin hepsine haftada 3-4 makale olmak üzere sürekli düzenli olarak paylaşımlar gerçekleştirmelisiniz.

Her açtığınız bloglara içerik girişi yapın ve aynı görseli, aynı yazıyı kesinlikle paylaşmayın. Tamamen özgün makaleler yazın eğer bu işte gerçekten uzman değilseniz Ankara Seo Danışmanlığı hizmeti veren firmamıza mutlaka başvurmanızı tavsiye ederiz.

4-5 Ay boyunca bu girdiğiniz makalelerden kesinlikle link çıkışı yapmayın daha sonra siteler içerisinde birbirine link verin eğer yeterli bir indeks sayısına ulaştıysanız her sitenin footer’inden kendi sitenize dofollow link çıkışı sağlayın. Peki neden nofollow değilde dofollow link? çünkü güvendiniz sitelerden dofollow link almak sizin otorite puanınızı yükseltecektir. No Follow ise güvenmediğiniz sitelerden alabilirsiniz.

Doğal Backlinkler ile Seo ‘da yükselin.

Peki nedir bu doğal backlinkler? Google Plus, Facebook, Twitter, Pinterest, Linkedin, Reddit gibi bir çok siteden doğal backlinler alabilir sitenizin değerine değer katabilirsiniz. Eğer bu alanlarda bir tecrübe sahibi değilseniz Sosyal Medya Danışmanlığı hizmetleri ve Seo Danışmanlığı hizmetlerini firmamız’dan alabilirsiniz.

Seo Profesyoneller Tarafından Yönetildiğinde Başarılı Sonuçlar Verecektir.